Allergiediëtisten: gespecialiseerd in allergie, intolerantie, coeliakie en fodmap.
Zoek een allergiedietist

Zoek een allergiedietist


Deze allergiediëtisten hebben onze opleiding ‘voedselallergie en intolerantie binnen de diëtistenpraktijk’ gevolgd en nemen jaarlijks deel aan minstens 2 intervisiemomenten.

Filter by

TitelCategorieAdresOmschrijving
Tineke Van den Broeck Leden Pottenbakkerstraat 1, 2350 Vosselaar, België

0473/85.42.02

tineke.vandenbroeck@gmail.com

Suzy Michiels Leden Wijngaard 41, 3110 Rotselaar, België

Dieetcenter bvba

016 49 16 26

info@dieetcenter.be

Stefanie Haspeslagh Leden Wijnendalestraat 80, 8800 Roeselare, België

0476 69 33 54

stefanie.haspeslagh@gmail.com

Stefanie Bollaert Leden Oude Durme 6, 9160 Lokeren, België

0486 18 16 99

info@dietistefaniebollaert.be

Sofie Kollman Leden Imeldalaan 9, 2820 Bonheiden, België

015/504544

Sofie.Kollman@imelda.be

Mieke Mommen Leden Kneippstraat 67, 3600 Genk, België

0472 61 62 46

info@miekemommen.be

Mieke Mees Leden Sint-Bavostraat 73, Wilrijk 2610 Antwerpen, België

03/8255244 of 0497/547960

Mieke-mees@telenet.be

Mieke Leurs De Allergiediëtisten Schriekbos 97, 2980 Zoersel, België
Marita Grevendonk Leden Lutlommel 75, 3920 Lommel, België

011/546155

marita.grevendonk@telenet.be

Marieken Callebaut De Allergiediëtisten Slootwede 3, Gentbrugge 9050 Gent, België
Lieve Huygen Leden Oeselgemstraat 25e, 8720 Dentergem, België

“Body & mind in balance”

0472/36.99.92

lieve.huygen@gmail.com 

Kristel Blockx Leden Turfstraat 19, 3670 Meeuwen-Gruitrode, België

0499 36 61 28

Info@dieetpraktijk.be

Kris Gillis De Allergiediëtisten Magdalenastraat 55, 2018 Antwerpen, België
KLIM ... OP Tineke Van den Broeck Leden Kempenlaan 103, 2290 Vorselaar, België

0473/85.42.02

tineke.vandenbroeck@gmail.com

Katrien Goossens Leden Nilleveldstraat 17, 1560 Hoeilaart, België

0476 64 78 42

dietiste@katriengoossens.be

Katleen De Haes Leden Leemstraat 42a, 2320 Hoogstraten, België

0486 36 79 29

katleen.de.haes@skynet.be

Katleen De Haes Leden Bisschopslaan 29, 2340 Beerse, België

0486 36 79 29

katleen.de.haes@skynet.be

Ine Bosmas Leden Kleine Marsestraat 24, 3950 Bocholt, België

0498 23 32 71

dietiste.inebosmans@gmail.com

Hilde Winters De Allergiediëtisten Watermolenstraat 11, 3910 Neerpelt, België
Evi Van den Bossche Leden Hippoliet Persoonsstraat 49, Gentbrugge 9050 Gent, België

0472 12 91 57

evi@rroom.be

Elise Simoens Leden Marquettestraat 44, 8540 Deerlijk, België

0478 90 03 09

dietiste@elisesimoens.be

Eline Huybrechts Leden Parklaan 41, 2940 Stabroek, België

0498 76 44 44

info@eh-dietiste.be

CTW Balans Tineke Van den Broeck Leden Antwerpseweg 197, 2340 Beerse, België

0473/85.42.02

tineke.vandenbroeck@gmail.com

An De Busser De Allergiediëtisten Zavelstraat 6, 2260 Westerlo, België